1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Ryzan R7 1700 non x + Asub Prime B350-Plus

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од spiritBreaker, 30 Јуни 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,647
  2,946
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Се продаваат процесорот и матичната од насловот комплет. Процесорот е без гаранција, сток кулерот не е искористен воопшто.

  Матичната има околу 2 години преостаната гаранција.

  Цена фиксна 13 000 ден, без замени. Карго на трошок на купувачот.
   
  Grimriper, borcep, omegaRED и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,647
  2,946
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 3. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,647
  2,946
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Bump нова цена 12 000 ден!!!
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,647
  2,946
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Предвремен бамп и... Спуштање на цената!

  11 000 денари за процесорот и матичната!
   
  На borcep и gOJDO им се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,647
  2,946
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 6. DarthJe5us

  DarthJe5us
  On your way to fame

  1,194
  969
  2 Јануари 2012
  Машко
  Само процесор колку?
   
 7. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  366
  171
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  ako gi delis, zainteresiran sum za maticnata

  Испратено од ALE-L21 преку IT.mk форум апликација
   
 8. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  537
  738
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  Ако не се договорите јас ги резервирам комплет
   
 9. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,647
  2,946
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Darth Jesus, rippermkd, не ги делам, резервација оди кај sludgeFactory
   
  На Ребро и Sludge.Factory им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...