Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

RX 6800 16GB - POWERCOLOR

Статус
Затворена за нови мислења.

BESKO

Gaining Experience
9 јуни 2015
218
269
BESKO додаде нов оглас:

RX 6800 16GB - POWERCOLOR - 370 €

Како што гласи насловот

Се продават 5 Графички користени месец дена за Мининг ( to good to be true, but its True )

Купени се во Тирана , гаранција имат година дена ама не можам да ги најдам документите,така да немат гаранција.
3 имат комплет паковање
2 немат паковање.

Цена : 370 € по парче

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.880
Членови
34.140
Огласи
2.009
Најнов член
Kajko2004
На врв Дно