• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

RX 6600XT XFX SWFT 8GB 210 Speedster AMD Radeon

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
55
77
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
intel i5-9400f
Storage
ssd+hd
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 6600xt xfx swft 210
Monitor
LG
Tose1991 додаде нов оглас:

RX 6600XT XFX SWFT 8GB 210 Speedster AMD Radeon - 19.000 ден.

Продавам графичка карта RX 6600XT XFX SWFT 210 Speedster 8GB GDDR6 користена 4 месеци за Gaming.Графичката е во одлична состојба без никакви мани..Може да се проба и тестира на лице место. Доаѓа комплет со кутија

Цена 19000 денари
Контакт 075863457

Видете го целиот оглас...
 

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
55
77
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
intel i5-9400f
Storage
ssd+hd
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 6600xt xfx swft 210
Monitor
LG

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
55
77
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
intel i5-9400f
Storage
ssd+hd
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 6600xt xfx swft 210
Monitor
LG

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
55
77
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
intel i5-9400f
Storage
ssd+hd
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 6600xt xfx swft 210
Monitor
LG

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.891
Мислења
912.331
Членови
32.612
Огласи
840
Најнов член
yeyeyeye
На врв Дно