• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Rx 580 8gb XFX

no_retreat

Gaining Experience
22 јануари 2011
196
336
no_retreat додаде нов оглас:

Rx 580 8gb XFX - 6.000 ден.

XFX Rx 580 8gb
Користена за мајнинг, во одлична состојба, сменета паста, нема проблем со кулерите и бучавата и нема проблем со загревање.
Цена 6000ден.
контакт ПП или моб: 077 638 126

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.454
Мислења
901.394
Членови
32.164
Огласи
538
Најнов член
Tinsken
На врв Дно