1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

RX 580 4GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од BESKO, 16 Март 2018.

 1. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  ПРОДАВАМ 2 ГРАФИЧКИ


  XFX RX 580 4GB - 20,000 ден парче.


  Гаранција уште 11 месеци
   
  На Molec му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...