Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Rx 5700xt

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
981
no_retreat додаде нов оглас:

Rx 5700xt - 400 €

На продажба 6 графички Gigabyte Rx 5700 XT, графичките доаѓаат со оригиналните кутии и сите пропратни работи бо кутиите,
Работат безпрекорно со минимални знаци на користење. Користени 8 месеци, преостаната гаранција од 16 месеци
Цена за една графичка 25000ден.
Цена за сите шест 2400евра
Има можност да ги добиете и како склопен риг, цената е 2850евра.

Контакт ПП или 077638126

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.127
Мислења
975.157
Членови
35.434
Најнов член
Ljupce Boshkov
На врв Дно