1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

RX 470/480/570/580 8 GB

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Deksa, 17 Февруари 2020.

 1. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  442
  299
  9 Февруари 2012
  Машко
  Kupuvam nekoja od navedenite kartici ponudi so opis vo poraka bitno da e 8 GB.
  Moze I cel rig.
  Fala.

  Sent from my SM-G965F using Tapatalk
   
  На Garfield' му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  442
  299
  9 Февруари 2012
  Машко
  Bump

  Sent from my SM-G965F using Tapatalk
   

Сподели

Вчитување...