1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Рутери

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од staki, 8 Јули 2007.

 1. staki

  staki
  Intern

  147
  3
  26 Јуни 2007
  Би сакал да ве замолам ако има некој за рутери несто објаснето на која начин функционираат? Кој се подобри по што се разликуваат и итн.
  нека ми прати на e-mail:
  [email protected]
  Се разбира ако сака :):pPP
  Фала
   
 2. psybaron

  psybaron
  Intern

  745
  48
  10 Април 2007
 3. staki

  staki
  Intern

  147
  3
  26 Јуни 2007
 4. Mao

  Mao
  On your way to fame

  1,150
  702
  5 Јуни 2007
  Машко
  :)) :isplashen:
   
 5. psybaron

  psybaron
  Intern

  745
  48
  10 Април 2007
 6. staki

  staki
  Intern

  147
  3
  26 Јуни 2007
  Фала за линковите ќе заврсат работа. :pPP
   
 7. taranenik

  taranenik
  Intern

  555
  13
  12 Јуни 2007
 8. nesko

  nesko
  Intern

  4
  0
  5 Јуни 2007
Слични теми
 1. X - MaCeDoNiAn
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,435
 2. dramallama
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  972
 3. Software
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,079
Вчитување...

Сподели

Вчитување...