• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

RUNDLL Проблем

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

DeathWish

Intern
14 септември 2007
58
0
Error loading C:\WINDOWS\system32\gzmrotate.dll
Како да го средам ова страшно ме нервира.
Го барав во msconfig го нема...

поздрав
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

DeathWish

Intern
14 септември 2007
58
0
Готово го решив очигледно некој fake virus го најдов у стартуп ама ппод многу чудно име но сепак човекот што го правел е некој почетник :))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,057
Мислења
861,178
Членови
29,914
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно