• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

RSS

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

vojkan

Intern
19 јуни 2007
404
4
Znam deka postoi RSS Feed mod za vBulletin, pa bi bilo ubavo koga taa opcija bi bila ovozmozhena.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,037
Мислења
837,366
Членови
28,971
Најнов член
Los_cojones
На врв Дно