• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

RSS reader сличен на оној на Vista?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Како што кажува насловот, ми треба RSS feed reader сличен на оној што го има на Vista во gadgets.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,569
Мислења
823,610
Членови
28,075
Најнов член
GGPPkorcula
На врв Дно