1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

RSS линк конверзија

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од lumibi, 9 Декември 2019.

 1. lumibi

  lumibi
  Intern

  118
  21
  5 Јуни 2008
  Дали некој знае како отворен профил од facebook или instagram да се направи да се чита на RSS апликација (Feedly, Inoreader)?

  Има некои веб страници кои нудат исто но се со месечна или годишна наплата!
   

Сподели

Вчитување...