• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ррррр ме нервира ...

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Код:
Овој форум бара чекање од 30 секунди помеѓу испраќање на барања. Обидете се повторно за 7 секунди.
Дечки ај исклучете го ова,ме нервира,треба да чекам 30 секунди за да можам да гледам други теми :lut2:
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,441
1,216
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
Да стварно, од кај излезе сега ова, го немаше претходно?!?!?
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
треба да чекам 30 секунди за да можам да гледам други теми
:zbunet3:

30 секунди за да напишиш нов пост.. Не и да гледаш други теми.. Не го разбрав ова..

Едит: aaa .. Сватив на шо мислиш.. Баш вчера тоа го постирав на темата за Превод на форум.. И мене првпат тоа ми излезе.. Ама од тогаш само уште еднаш или два пати само.. Не често..
 

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
neznam stvarno decki sto vi e na vas ama jas ne zabelezuvam promeni aj nekoj neka kaze u sto e fintata???:chudenje:
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,273
333
Буквално срање, се нервирам, одам да прочитам некој пост и се враќам на непрочитани мислења и ми искача тоа срањето...

Ај тргнете го жити се.
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Најбитно е што секаде се појавува.. Еве го и при користење опција “Барај“

 
  • Ја почнал/а темата
  • #15

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Ова уште го има,ајде направете го побрзо :lut2::lut2:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Леле стварно е ова без врска, инаку уште го има :ua:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Стрпете се малку. Свесни сме за проблемот и истиот ќе биде одстранет во најскоро време.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,699
Мислења
855,856
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно