• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

rp-pppoe.so

Статус
Затворена за нови мислења.

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Другпат напиши си одговор на темата што си ја направил.. Со едитирање на постот само си ја упропастил.. Мислам, погледни на што личи :)

Ќе ја префрлам во Off Тopic како една од многуте комични ситуации на форумов
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,647
Мислења
822,383
Членови
28,283
Најнов член
MilMil1998
На врв Дно