• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Rovus Ambient Humidifier

Статус
Затворена за нови мислења.

DemoUser

On your way to fame
27 април 2010
1.108
977
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
Mouse
Logitech G305
Keyboard
Logitech MX Keys
Monitor
ASUS ROG PG258Q 24" 240hz
OS
Windows 10 Pro
Денеска земен од топшоп како поклон поради членство но поради тоа што не користам вакви работи кој сака бујрум.
Не е одпакуван ниту пак отваран пломба си стои на кутијата.
Цена 1200 денари

Контакт : +38975651213 Зоран или на вибер 24/7
 

Атачменти

 • 20220505_133417.jpg
  20220505_133417.jpg
  1,9 MB · Прегледи: 201
 • 20220505_133427.jpg
  20220505_133427.jpg
  1,6 MB · Прегледи: 188
 • 20220505_133446.jpg
  20220505_133446.jpg
  1,6 MB · Прегледи: 179
 • 20220505_133450.jpg
  20220505_133450.jpg
  1,3 MB · Прегледи: 197
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
42.949
Мислења
889.618
Членови
31.702
Огласи
200
Најнов член
ineslekovic
На врв Дно