• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Romanticni.com.mk

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
hmmmz.. Interesna idea.. Interesni se i temite shto gi imate..
No, nekako mnogu od niv mi se i poznati.. Verojatno copy/paste od drugi mesta.. Mozhebi gresham..
ex.
10 причини зошто учењето е подобро од сексот
Istovo go imam chitano i na kajgana ako ne se lazham..

I, zatoa shto vo glavno nasokata po koja shto temite treba temite da se oddvivaat na portalov (se okolu romantikata, ljubovta i ect i ect..), treba da bidat porazlichni od ostanatite , pa taka da moj sovet e da bidite shto e mozhno povekje originalni.. Barem za vakvi portali nema potreba od "kradenje" idei..Vo taa oblast ima za pishuvanje mnooogu..
Neznam kolku e star portalov, no sepak.. Vi posakuvam uspeh..
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Ne e loso... :bravo:
 

Romanticen

Intern
6 јануари 2008
206
9
romanticni.com.mk
Сториите се во најголема мера оригинални и неможе да се прочитаат на други македонски портали. Сепак можно е некој портал да ја превземал веста од кај нас или пак од ист извор со нас.
Секојдневно се вметнуваат нови содржини се додаваат нови сервиси и се унапредува порталот.
Порталот постои скоро 1 година и во план ни е голема роденденска журка на 15 јуни.
Фала за критиките и пофалбите! :):)
 

goodboy

Intern
12 јануари 2008
849
21
ko ke dojde drugarkami na gosti odma na toa da vide horoskop i so koj se sovpaga ......jas i vikam daj sovpadni se so mene :D:D:D


dobro e go znam pred mesec dena
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
Секојдневно се вметнуваат нови содржини се додаваат нови сервиси и се унапредува порталот.
Порталот постои скоро 1 година и во план ни е голема роденденска журка на 15 јуни.
Фала за критиките и пофалбите! :):)
Za toa deka se unapreduva portalot nemozham da komentiram zatoa shto i ne go sledam podolgo vreme, t.e vchera i prvpat go vidov, a za toa deka postoi edna godina mozham da vi kazham bravo za sega i prodolzhete taka, no nekako mnogu malce temi mi izgledaat za edna godina..Mislam deka dokolku sekojdnevno se vovediva novi sodrzhini kako shto kazha bi trebalo da imate mnooogu povekje sodrzhini :D Ili pak mozhebi gresham :ermm:
 

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3.036
203
404
www.igorjanevski.com
Za toa deka se unapreduva portalot nemozham da komentiram zatoa shto i ne go sledam podolgo vreme, t.e vchera i prvpat go vidov, a za toa deka postoi edna godina mozham da vi kazham bravo za sega i prodolzhete taka, no nekako mnogu malce temi mi izgledaat za edna godina..Mislam deka dokolku sekojdnevno se vovediva novi sodrzhini kako shto kazha bi trebalo da imate mnooogu povekje sodrzhini :D Ili pak mozhebi gresham :ermm:

drugar, nova sodrzina na toj portal znaci postiranje na nova poraka, ili neznam tamu so imase... kako so gledas ima prilicno mnogu poraki.. taka da..........:zbunet3:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
drugar, nova sodrzina na toj portal znaci postiranje na nova poraka, ili neznam tamu so imase... kako so gledas ima prilicno mnogu poraki.. taka da..........:zbunet3:
Ne si me sfatil.. :) Mislev na otvoreni temi opshto na portalot.. Kako shto gledam ima 5 strani za prelistuvanje ili vkupno 25 temi.. Iako nemam dovolno vreme da razlgedam bukvalno se shto ima na portalot, no mislam deka toa se vkupen broj na temi.. Pa taka da, 25 temi za edna godina.. :zbunet3: sepak nekako malce mi izgledaat..No kako shto rekov, im pozheluvam uspeh, i neka prodolzhat i ponataka..Vo globala portalov mi se dopagja.. A i gledam ima i dovolno mislenja na sekoja tema..
Sepak, :bravo:
 

sumi

On your way to fame
8 април 2007
1.129
786
Кавадарци
www.uhost.mk
sumi's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7-4710HQ
Storage
SAMSUNG 840 500GB SSD Evo
RAM
2x8GB DDR3 1600MHz
Video card
nVidia GTX860 4GB GDDR5
Case
Notebook Lenovo Y50-70
Mouse
Logitech M705
Monitor
15.6" FullHD 1090x1080 LED
OS
Windows 7 Home Premium 64bit
fuUuUzZzZy :) сега сватив за кој теми пишуваш. На почетокот немаше такви теми и текстови ( може имаше по 1-2 месечно :) ), такви текстови се пишуваат почесто последниов месец ( со новиот дизајн и joomla се отвори можноста за стил на портал ) и скоро секојден има по 1 текст, инаку како што кажа fiascooo секојден се додаваат дел од следниве соджини:
- СМС пораки
- СМС пораки испратени од посетителите
- Поезија испратена од посетителите
- Слики во галерии
- Љубовни писма
- Секој понеделник неделен хососкоп,
а во последно време многу често се воведува и по некој нов сервис. Најново е креирањето на профили и праќањето на ПП меѓу корисниците.
Романтичем мислам дека сакаше со еден збор да каже дека секојдневно има по нешто ново што вреди секојдневно да ја посетуваш страницата, не е страница на која ќе дојдеш 1-2 и после 6 месеци да се вратиш.
Еве една тајна да ви откријам која ми ја кажа романтични а тоа е дека е во план video-audio чат да се воведи :) ... па сега ќе видеме.
Инаку за страницава на почеток бев голем скептик ама сега гледам поготово според статистиката на посетеност дека има прилично голем успех.

Само напред
 

Romanticen

Intern
6 јануари 2008
206
9
romanticni.com.mk
Mislev na otvoreni temi opshto na portalot.. Kako shto gledam ima 5 strani za prelistuvanje ili vkupno 25 temi.. Iako nemam dovolno vreme da razlgedam bukvalno se shto ima na portalot, no mislam deka toa se vkupen broj na temi.. Pa taka da, 25 temi za edna godina.. :zbunet3: sepak nekako malce mi izgledaat..No kako shto rekov, im pozheluvam uspeh, i neka prodolzhat i ponataka..Vo globala portalov mi se dopagja.. A i gledam ima i dovolno mislenja na sekoja tema..
Sepak, :bravo:

fuUuUzZzZy на насловната страна се прикажуваат само 5-6 страни со по 5 теми за прелистување, но доколку отидеш на менито од страна ќе видиш дека има многу повеќе за читање :D
А и како што рече Шуми со новиот дизајн и joomla се отвори можност за секојдневно постирање по барем една вест... така да во иднина ќе ја наполниме хехе :D

И благодариме на сите за подршката :D:D
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
Se izvinuvam...Kako shto spomnav i ne ni go razgledav sajtot dobro, no sepak moja greshka..
Nishto drugo nemozham da kazham osven.. Prodolzhete samo taka :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.227
Членови
31.504
Огласи
34
Најнов член
formula-1
На врв Дно