Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

ROG SWIFT 360Hz PG259QN

menansali

Intern
28 април 2023
0
14
menansali додаде нов оглас:

ROG SWIFT 360Hz PG259QN - 24.000 ден.

Zdravo prodavam ASUS Rog Swift 360hz PG259QN monitor dobar socuvan bez nikakov problem i ostetuvanje


ASUS Rog Swift 360hz PG259QN
24.5-inch FHD (1920 x 1080) fast IPS gaming monitor with 360 Hz refresh rate designed for professional esports gamers
ASUS Fast IPS technology enables a 1 ms response time (GTG) for sharp gaming visuals with high frame rates.
NVIDIA® G-SYNC® processor provides smooth, tear-free gaming at refresh rates up to 360 Hz

cena: 24000 DEN

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.503
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно