1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено ROG Strix Radeon RX 560 OC edition 4GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DaVoRkNe, 29 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,810
  3,973
  1 Септември 2011
  Машко
  Продавам графичка карта,ROG Strix Radeon RX 560 OC edition 4GB,користена е за играње (чат-пат,во домашни услови),доаѓа во фул пакување,без гаранција.Графичката карта е 100% исправна.

  Линк за дополнителни спецификации -ROG-STRIX-RX560-O4G-GAMING | Graphics Cards | ASUS Global

  Цена 2500 денари фиксна
  Контакт 071379907


  IMG_20200115_215644.jpg IMG_20200124_164843.jpg
   
  zlate_mkd, geek22 и на Tenny им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...