Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

ROG-STRIX-GTX1080TI-O11G-GAMING

Статус
Затворена за нови мислења.

GunnerMkd

Gaining Experience
29 ноември 2017
84
117
Скопје
GunnerMkd додаде нов оглас:

ROG-STRIX-GTX1080TI-O11G-GAMING - 18.000 ден.

Купена од член на форумов пред 2 години ,користена за гејминг и тоа само зимски период, се продава заради надградба иначе топ си е картицата.

18.000 денари.

Погледнете го атачментот 119930Погледнете го атачментот 119931

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.777
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно