Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

ROG-STRIX-GTX1070TI-A8G-GAMING

Статус
Затворена за нови мислења.

pacerMK

Gaining Experience
28 декември 2015
125
172
Ohrid
pacerMK додаде нов оглас:

ROG-STRIX-GTX1070TI-A8G-GAMING - 11.000 ден.

Се продава графичката од наслов.
Ја имам од Јануари 2019та, користена за гејминг (Дота 2, ЦС-ГО).
Гаранција нема истечена е. Картата функционира без никаков проблем.
Проверка на лице место.
Локација Охрид.
Повеќе инфо ПП.

Цена: 11.000 ден. (Не е фиксна)

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.496
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно