• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено ROG-STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1,080
1,351
Скопје
Се продава графичката карта од насловот. Користена е околу 2 ипол години во непушачка просторија.
12.000 денари
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,055
Мислења
861,105
Членови
29,913
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно