Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Roccat Kone EMP

Статус
Затворена за нови мислења.

FLEGMA

Illuminator
2 август 2012
10.953
17.851
FLEGMA додаде нов оглас:

Roccat Kone EMP - 1.500 ден.

Користен, добро сочуван и целосно исправен (без дупли кликови со скрол кој не прескокнува и сл.) Исчистен (и внатре) и спремен за продажба

Цена 1500 денари
Карго на ваш трошок и одговорност

Погледнете го атачментот 131319 Погледнете го атачментот 131320Погледнете го атачментот 131321

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно