Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Roborock S7

Статус
Затворена за нови мислења.
17 јануари 2019
6
17
Freddy_Krueger додаде нов оглас:

Roborock S7 - 22.000 ден.

Продавам Roborock S7 робот правосмукалка, купена јануари 2022, користена во мал стан без домашни миленици и без цигари. Се продава заради купување на понова правосмукалка.

Погледнете го атачментот 133292

Видете го целиот оглас...
 
17 јануари 2019
6
17
Не, земавме Samsung Jet Bespoke. Го преполнивме станот и сега роботот се мачи. Самсунгот се погоди ептен, да, мораме да го управуваме, ама многу поефикасно и побрзо чистиме
 
17 јануари 2019
6
17
17 јануари 2019
6
17
BUMP - цената е предмет на договор.

Дополнително може да си купите:

за да ви биде како нов роботот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.496
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно