1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

RGB LED Fans and Lighting Control

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од goran.n, 22 Септември 2019.

 1. goran.n

  goran.n
  Gaining Experience

  60
  171
  17 oктомври 2013
  Машко
  Se prodavaat komplet izvadeni od MasterBox MB520 RGB:
  3 RGB LED Fans
  1 controler
  1 power kabel
  1 RGB kabel za maticna
  Cena 1500 den.
   
 2. goran.n

  goran.n
  Gaining Experience

  60
  171
  17 oктомври 2013
  Машко

Сподели

Вчитување...