• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

RGB контролер кабел до 12V (ручен)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

VerGer

On your way to fame
9 ноември 2016
1,030
933
Скопје
Пошто плочата не ми има RGB Fusion, а земав кулер со RGB (не дека ми треба, тој беше најблиску до тоа со ми треба ем на лагер).

Да не има некој вишак кабел, на продажба, за рачна контрола на RGB што му дошол со кулер, а не го користи пошто си вози преку матична?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,578
Мислења
821,121
Членови
28,240
Најнов член
kadi babe
На врв Дно