• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Резултати од Натпревар Бр. 1

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
Dark_Crow:DynamicMK:mishkovski:mishkovski 2:S.N.:S.N. 2:S.N. 3:kapkavino:kapkavino 2:kapkavino 3:thricer:
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
и сеа кој е прво кој второ и.т.н. место...
П.С. интересни се сите креации... одлично :)
 
D

DimitarMK

Гостин
da,DynamicMK mislam deka ti imase super kreacija.Nesto neobicno_Od крш vo najdobra kola.Bravo,Bravo iskusen si so photoshop,se gleda.
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Фала HaKeRcE
Ти не си зел учество :) ај вториот пат, се надевам дека ќе има и втор пат... баш беше интересно, нешто несвојствено за македонски форум...
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Победниците ќе бидат објавени до утре попладне.

Големо разочарување ни беше што многу малку луѓе земаа учество
:ua::ua::ua::ua::ua:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #8

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
Причината за измена е дека заборавив на последната креација да ја upload-ирам (таа на thricer корисникот), се надевам дека ќе ме извините за промените.
Благодарам.
 

Mao

Practice makes perfect
5 јуни 2007
1,258
1,058
Mao's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 3900X + BeQuiet Dark Rock Pro 4
Motherboard
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Storage
Samsung Evo Plus 970 M2 nVME SSD
PSU
CM 850W M2 Silent Pro
RAM
Kingston Predator/Fury 32GB 3200Mhz
Video card
Asus Rog Strix 1070 8GB
Case
DeepCool Mattrex RGB
Mouse
Logitech G502 Hero
Keyboard
Cooler Master MK750
Monitor
Alienware 25" 240hz
OS
Win 10 Pro
thricer rullez :D
 

Mao

Practice makes perfect
5 јуни 2007
1,258
1,058
Mao's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 3900X + BeQuiet Dark Rock Pro 4
Motherboard
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Storage
Samsung Evo Plus 970 M2 nVME SSD
PSU
CM 850W M2 Silent Pro
RAM
Kingston Predator/Fury 32GB 3200Mhz
Video card
Asus Rog Strix 1070 8GB
Case
DeepCool Mattrex RGB
Mouse
Logitech G502 Hero
Keyboard
Cooler Master MK750
Monitor
Alienware 25" 240hz
OS
Win 10 Pro
sledniot pat dajte poveke sliki i podobar izbor :D
 
D

DimitarMK

Гостин
ajde objavete gi rezultatite koj e prv,vtor....do koga ke cekame?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,518
Членови
29,480
Најнов член
EnemyUnit
На врв Дно