• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Режам со...

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
Кој програм го користите за режење цд-а двд-а, а некој можеби и веќе blu ray дискови или hd dvd
 
D

DimitarMK

Гостин
jas znam deka nero 7 e zakon,ama 6 malce mesto mi zafaka,i + dosta e...samo rezam cd-a,drugite opcii ne mi trebaat.
 

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
Се разбира NERO. Моментално користам верзија 7, но сепак мислам дека постарите верзии некако како подобри да ми беа, но тоа сепак е мое мислење.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #17

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
Ashampoo burning studio 6 многу добар програм
 

alex_under

Intern
26 јуни 2007
36
0
Цел живот користам NERO, пред некој ден го инсталирав и Ashampoo burning studio 6, морам да напоменам дека ми изгледа како доста солиден SW.
 
M

Mr.Alien

Гостин
NERO IS THE BEST, FUCK THE REST!!!!
Nero 7.5 + NEC 3520 DVD RW = "Dream Team"!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,054
Мислења
860,995
Членови
29,910
Најнов член
Bender
На врв Дно