1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ретро ценовници за хардвер

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од STEALTH, 2 Април 2015.

 1. STEALTH

  STEALTH
  Баниран/a

  474
  557
  22 Февруари 2015
  Машко
  Поради проблемот со форумот, повторно ја отварам темата. Штета што се загубија вредните постови од членовите...

  Photo 30.10.13 21 45 31.jpg Photo 30.10.13 21 45 01.jpg Photo 30.10.13 21 44 35.jpg Photo 30.10.13 21 43 18.jpg Photo 30.10.13 21 42 21.jpg
   
  На Lazarko и Teget им се допаѓа ова.
 2. krema

  krema
  Professor

  10,798
  10,344
  24 Јуни 2009
  Машко
  Јово наново :)
   
 3. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,649
  13,008
  2 Август 2012
  Машко
  Колкава е штетата изразена во постови/временски период?
   
 4. Sephiroth

  Sephiroth
  Баниран/a

  3,492
  2,519
  14 Мај 2008
  Машко
  8-9 дена изгледа
   
 5. STEFF

  STEFF
  Unstoppable

  1,386
  2,157
  4 Јули 2013
  Како што приметив последни постови беа од саботата.
   
 6. gokica

  gokica
  Модератор

  8,552
  10,654
  13 Јуни 2009
  Да, од саботата. За жал не може да се вратат постовите.
   
 7. STEALTH

  STEALTH
  Баниран/a

  474
  557
  22 Февруари 2015
  Машко
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На mkd и Teget им се допаѓа ова.
 8. Teget

  Teget
  Gaining Experience

  135
  83
  18 Март 2015
  Каков е тај златен број? :D
   
 9. mmm121

  mmm121
  Gaining Experience

  192
  101
  10 Февруари 2011
  238000, 223344, 245245 и слични комбинации
   
 10. tenkot

  tenkot
  Gaining Experience

  57
  139
  26 Јули 2009
Слични теми
 1. D
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,198
 2. D
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  2,946
 3. Lazarko
  Одговори:
  906
  Прегледи:
  49,343
 4. Fatal1ty_

  Продадено ретро хардвер

  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,056
 5. Lazarko
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  875
Вчитување...

Сподели

Вчитување...