1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Restore Na Izbrisani Fotografii Na Mobilen

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од mirjana, 22 Декември 2011.

 1. mirjana

  mirjana
  Intern

  23
  0
  31 Март 2008
  Napraviv update na telefon Sony Ericsson arc na softverot i mi se izbrisaa fotografiite na memoriskata karticka. Probav so CardRecovery i gledam deka se pokazuvaat fotografiite ama bara kluc i nemozam da najdam.Molam za pomos...
   
 2. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,056
  1,649
  30 Мај 2010
 3. mirjana

  mirjana
  Intern

  23
  0
  31 Март 2008
  Luge nemozam da se snajdam. Ovoj linkot ne raboti :(
   
 4. igi

  igi
  Intern

  2
  0
  9 Јануари 2009
  Za da ne ti se sluci ova uste ednas instaliraj si Dropbox. Besplatna cloud aplikacija e i dobivas 2GB free space + 500MB za sekoj referal i nekoi drugi bonusi..
  Aplikacijata e mnogu dobra i ako ja imas na telefon avtomatski ti gi upload-ira slikite i videata (Mozis da si namestis da gi upload-ira samo koga e povrzan na Wi-Fi)

  Account mozis da napravis ovde -----> http://db.tt/fPcVYQ6
   
Слични теми
 1. Inner
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3,164
 2. ace1979
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,158
 3. Vlado.T
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  877
 4. PIROMAN_KU
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,029
Вчитување...

Сподели

Вчитување...