• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

RESIDENT EVIL 4...

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Leon Kennedy

Intern
1 јуни 2007
7
0
Za site sto ja igrale Resident Evil 4 za Ps2 , Nintendo Game Cube ili PC... neka kazat po nesto... sto najveke gi impresionira od igrata .. koi delovi bea najdobri... i dali imase i kolku bea nedostatocite vo samata igra?

Kako vi se dopadna reinventiranta verzija na RE4?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,037
Мислења
837,366
Членови
28,971
Најнов член
Los_cojones
На врв Дно