• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Решен проблемот со Р = *?

  • Ја почнал/а темата D
  • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
По менувањето на енкодингот, форумот имаше проблеми со внесување на кириличната буква Р, и истата се претвораше во *?.

Сега овие проблеми се решени.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,774
Мислења
850,309
Членови
29,471
Најнов член
DaDzoce
На врв Дно