• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Решавање на проблеми при регистрација.

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,273
1,910
www.iwmnetwork.com
ОК, ова веќе се случи неколку пати па би сакале јавно да го истакнеме решението за оние "кои откако ќе се регистрираат неможат да отвараат теми или да постираат":

За да бидете "целосен" член на форумот, потребно е да ја потврдите активацијата преку е-маил. Во некои случаи, заради X причини, е-маилот завршува во Bulk/SPAM и сл. фолдери во Вашите е-маилови.

Бидете сигурни да го активирате Вашето членство.

За било какви други проблеми, пратете ПП на администраторите.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,569
Мислења
823,589
Членови
28,075
Најнов член
GGPPkorcula
На врв Дно