Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Ремче за Mi Band 4

marv

Unbeatable
5 октомври 2007
4.979
4.477
marv додаде нов оглас:

Ремче за Mi Band 4 - Проценка

Како вели насловот, ми треба да не има некој резерва ремче (ремчиња) за Mi Band 4. Прашав по нашиве мобилари дури и на Зелено пазарче и не најдов. На жирафата има ама им е ненормална цената :) Па си викам да не му останало некому по грешка повеќе, пред да нарачувам од Али и да чекам 2 месеца. Според Али исти биле за Mi Band 4ка и 3ка...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно