• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Reklamni baneri

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Master4e

Intern
11 мај 2007
242
9
Kako da stavam reklamni baneri od tipot na US Green Card, Who's hotter, Love calculator is sl na mojot veb portal?
 

Атачменти

  • 19.8 KB Прегледи: 21
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Master4e

Intern
11 мај 2007
242
9
hehe

nisto ne te razbrav ama nema vrska uspeav da najdam
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

Master4e

Intern
11 мај 2007
242
9
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,629
Мислења
821,989
Членови
28,272
Најнов член
coolshoeshine
На врв Дно