• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Registry cleaner

  • Ја почнал/а темата
  • #1

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Само сакам да ви посочам бесплатна програма која е на македонски и до некој степен може да ја подобри работата на комјутерот. Односно ова е програма за чистење и поправање на регистрите и други непотребни фајлови од комјутерот. Пробајте па кажете дали промени нешто во вашиот комјутер.

Тука
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,565
Мислења
823,418
Членови
28,072
Најнов член
josimovskii
На врв Дно