• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Redragon Kumara K552 RGB

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

Vlad944

On your way to fame
3 март 2015
395
885
Битола
Се продава тастатура Redragon Kumara K552 RGB со blue switch outemu, земена од галерија во март месец годинава и истата е со истечена гаранција.Се користеше за играње во слободно време.
Нема оштетувања или други проблеми,чистена од прашина и дезинфицирана и доаѓа во оригиналната кутија.
Се продава поради Upgrade на понова со numpad.
IMG_20201214_232510.jpg
Цена 1500 денари фиксна.
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #4

Vlad944

On your way to fame
3 март 2015
395
885
Битола
Се одлучив да ја дадам повторно на продажба.
Во исто стање како и претходно,без оштетувања или пак нешто расипано.
Доаѓа со оригиналната кутија.
Цена - 1100 денари.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,778
Мислења
850,348
Членови
29,473
Најнов член
Hokii
На врв Дно