1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Redragon K552 60% Mechanical Gaming Keyboard Compact

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од AleksandarCaki, 27 Јануари 2020.

 1. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  598
  1,430
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
  Продавам механичка тастатура купена од Галерија- Сити Мол. Стара една ипол година, користена 1 месец и потоа оставена во фиока. Гаранција- истечена.

  Цена 1500 денари, фиксна.
   

  Прикачени датотеки:

  • 2.jpg
   2.jpg
   Големина:
   176.2 KB
   Прегледи:
   309
  • 1.jpg
   1.jpg
   Големина:
   163.7 KB
   Прегледи:
   312
  На borcep и Tomislav96 им се допаѓа ова.
 2. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  598
  1,430
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
  Се извинувам, TKL е не е 60%. Грешка во копирање на линк бидејки на Галерија ја имаа тргнато.
   
 3. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  598
  1,430
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
 4. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  598
  1,430
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
Слични теми
 1. SaleSk
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,930
 2. Banjifiko
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  690
 3. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  405
 4. ApexAlex
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  851
 5. ApexAlex
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  339
Вчитување...

Сподели

Вчитување...