• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Редослед на анкети во Џумла

  • Ја почнал/а темата
  • #1

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
Се убив од барање и неможам да најдам каде може да наместам последната ставена анкета да биде прва на почетната страна?
Сеа незнам дали ме разбравте. како што приметив Џумла ги реди анкетите на почетната страна, по тоа кога се направени анкетите. Јас сакам последната да ми биде прва.
Фала!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,579
Мислења
846,884
Членови
29,360
Најнов член
RokerMD
На врв Дно