Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

REDMI POWER BANK 10000 MAH

Статус
Затворена за нови мислења.

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
88
279
Goce gl додаде нов оглас:

REDMI POWER BANK 10000 MAH - 1.000 ден.

ЗДРАВО!

БАТЕРИЈАТА Е НОВА НЕ КОРИСТЕНА НЕ ОТВОРЕНА СО ЛЕПЕНКА КАКО ШТО Е ЗЕМЕНА.
КУПЕНА НА 22.02.2023.
ЛИНК ЗА ТОЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ:Redmi 10000mAh Power Bank – Mi Store

ЦЕНА 1000 ДЕНАРИ(ФИКСНА)
ГРАД ПРИЛЕП-ПУШТАМ ПО КАРГО

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.100
Мислења
974.575
Членови
35.405
Најнов член
Bizra
На врв Дно