1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

redmi note2 неможам да го конектирам со ПЦ

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од maci, 13 Септември 2019.

 1. maci

  maci
  On your way to fame

  2,879
  635
  2 Април 2008
  Пред една недела изгуби конекција со пц то.
  осносно кога го спојувам со кабел не ја дава опцијата за конекција.
  пуштено е USB debugging...
  го дава како непознат уред
  MIUI 9.2 EU stabile
  спуштив и инсталирав usb setting од play store...ама џабе

  чаре?
   
 2. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,261
  300
  1 Мај 2008
  Имаш ли пробано со друг кабел, друга усб порта, друг компјутер ?
   
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
 3. maci

  maci
  On your way to fame

  2,879
  635
  2 Април 2008
 4. Pane-G

  Pane-G
  On your way to fame

  1,292
  702
  9 Мај 2012
  Машко
  Ми изгледа дка ПЦто н ти препознава телефонот таму е проблемот и го имаш во ЈуТуб како се решава


  View: https://youtu.be/24F88vmgCr4  Sent from my iPad using Tapatalk
   
  На maci му/ѝ се допаѓа ова.
 5. maci

  maci
  On your way to fame

  2,879
  635
  2 Април 2008
  кај мене го дава како Unknow USB Device
   
 6. krema

  krema
  Professor

  10,048
  9,675
  24 Јуни 2009
  Машко
  Драјверите треба да се проверат.
   
 7. maci

  maci
  On your way to fame

  2,879
  635
  2 Април 2008
  Интересно е што ништо не сум чепкал,преку ноќ се случи да неможе да го препознае ниеден пц.
  Во кој дел да барам?

  Испратено од Redmi Note 2 преку IT.mk форум апликација
   

Сподели

Вчитување...