Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Redmi Note 9S

bookoo

Gaining Experience
12 декември 2017
243
114
bookoo додаде нов оглас:

Redmi Note 9S - 5.000 ден.

Продавам максимално сочуван Redmi Note 9S 4/64 верзија.

Користен е секогаш со маска и фолија.

Батеријата се уште е во одлична состојба и може ден и пол - два да издржи.

На него инсталиран е Android 14 custom ROM со што му е продолжен векот и подобрен перформансот споредено со MIUI.

Купен во август 2020 година

Со него следуваат 4 маски и неколку фолии резерва.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.112
Мислења
974.763
Членови
35.415
Најнов член
g0rd0n
На врв Дно