• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Redmi Note 8 Pro 6/64GB

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,297
4,336
Продавам Note 8 Pro 6/64 купен од Ледиком. Гаранција до 04.08.2022 година.
Телефонот е како на сликите, како нов, но има гребнатинка на екранот и поради таа се продава.
received_3521784401235954.jpg

received_3953540514685507.jpg
received_924963824975122.jpg


Цена : 8.000 денари.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 

Атачменти

  • Ја почнал/а темата
  • #2

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,297
4,336
Продаден. Клуч!

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,641
Мислења
829,378
Членови
28,644
Најнов член
Soci#
На врв Дно