Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Redmi Note 12 Mystique Blue

Статус
Затворена за нови мислења.

pipelin

*ੈ✩‧₊˚༺☆༻*ੈ✩‧₊˚
8 мај 2010
1.984
1.836
aleksandar.mk
pipelin's setup  
OS
macOS
pipelin додаде нов оглас:

Redmi Note 12 Mystique Blue - Проценка

Сакам да го продадам телефонов, го земав од А1, се уште не е отворен ја има и фолијата, не е пишана гаранцијата, само го земав затоа што се брзав.
Цената не знам колку се движи па би сакал да слушнам ваша проценка.
Телефонот иде со гаранцијата која следува од А1.
Бојата е Сина.
Линк до спецификации:

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно