1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Red Dead Redemption 2

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Ficho, 11 Февруари 2019.

 1. Ficho

  Ficho
  Gaining Experience

  253
  197
  9 Јули 2015
  Машко
  Се продава физичка копија од играта. 2500 денари.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  ARMac

  ARMac
  Орган

  5,835
  6,416
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Е за што е играта?
   
  На stefan_off му/ѝ се допаѓа ова.
 3. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  241
  170
  3 Јануари 2010
  Машко
  Де бе , па за играње
   
  На stefan_off му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,250
  2,268
  9 Февруари 2011
  Ајде ајде не се зезајте. Па за Нинтендо нормално.
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Ficho

  Ficho
  Gaining Experience

  253
  197
  9 Јули 2015
  Машко
  Освен шо е за играње, за пс4 е. Сум изумил да пишам :)
   
Слични теми
 1. PilGriM

  Dead Space

  PilGriM, 10 Јануари 2009, Во форумот: PC
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,501
 2. gokica
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,273
 3. KalEl
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  596
 4. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  782
 5. Surreal
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  657
Вчитување...

Сподели

Вчитување...