• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Recnik - Hitno

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Pece_648

Intern
31 јануари 2008
52
0
Dali nekoj znae nekoj link za online recnik za hrvatsko - makedonski prevod.

Brzata informacija mnogu mi pomognala.

Vi se zablagodaruvam odnapred.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
845,830
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно