• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Recirht's t00t! [Comic]

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Uloge : LW taj iznerviraniot

i Daniel AKA Thricer AKA OA MAster ...

Taj tipot shto se smee samo mislam deka kje ispadne drown aka nanso na kraj

Izgleda Thricer go ima tepano ubavo LW vo OA pa ov'j da mu vrn'e.

B'dnjaci
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
LiquidWorm => OA master!
Кој мисли поинаку нека му го каже тоа в лице. :LOL::LOL:

Good one LiWo! :bravo:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Супер!!

BTW може да се направи и македонска верзија.:)
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
хахах закон стрип [или што и да е]... Онака одлично филмски, така да нема потреба да го повржувате со реалност зашто општо познато кој тепа Open Arena. Ај да не се фалам...

:bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,521
Мислења
858,508
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно