• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Реакции за новиот IT.com.mk

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Welcome back до сите членови на форумов.
Продолжуваме онаму каде што застанавме. Одиме напред!
 

Dare

Intern
8 април 2007
141
2
..........WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW

се гледа многу работа и труд е вложено тука. Креативност. Се

БРАВО СЕКОЈА ЧЕСТ БРАВО !!!!!!!!!
 

Snake

Intern
16 април 2007
16
0
Одлично смислен портал. ГОЛЕМО БРАВО за вас, продолжете понатаму со исто темпо ;)
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
899
74
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
wow wonderful !!!
 

loverboy

Intern
6 февруари 2008
147
11
Немам зборови. СУпер, посупер, најсупер. Одличен дизајн, морам да признаам. Голем број на сервиси интегрирани во еден лесно функционален веб сајт, со стручни мислења (блогови) и уште мнооооооооогу други интересни работи кои едвај цекам да ги откријам, уште сум во фаза на истражување :D Имате од мене чиста десетка, и ова беше она што на www.it.com.mk му фалеше. Дефинитивно ова ќе биде моја homepage од сега натаму. Уште еднаш пофалби!
П.С. Дизајнот е мнооогу добар и пред се функционален ефикасен. Боите се многу добро одбрани. Ми се свига посветлава позадина на форумов :)
 

vlatkorun

Intern
8 јуни 2007
633
14
Sekoja cest momci stvarno neam zborovi.
Definitivno mi se sviga noviot koncept i DEFINITIVNO it.com.mk e ostanuva Home page kaj mene na Mozila.:bravo:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

vik

Intern
14 април 2007
1.936
32
Супер!! Искрено прв пак ко отвори прво што напрајв проверив да не ја згрешив адресата. :D
 

Marce

Intern
6 февруари 2008
14
0
www.myspace.com
Браво, одличен дизанј добро избрани освежувачки бои. боље него црни и помаранџесто. поздрав
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5.748
288
Како што веќе рекоа, IT.Com.Mk е овде од народот за народот, ДОБРЕДОЈДОВТЕ!
 

NoLander

Intern
11 ноември 2007
216
15
Супер почна да личи на нешто се надеваме дека ќе биде често освежуван
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.303
Мислења
892.287
Членови
31.482
Огласи
19
Најнов член
silmapopse
На врв Дно