1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Read Only USB Drive

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од Vavo, 4 Февруари 2010.

 1. Vavo

  Vavo
  Intern

  270
  14
  20 oктомври 2007
  Машко
  Сакам да си купам USB со копче со read only мод. Значи ако го префрлиш во тој режим пред да го закачиш во компјутер го гледа како read only диск. Постојат ама тука тешко се наоѓа. Да не знае некој кај има? :ha:
   
Слични теми
 1. Ata
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  852
 2. IT member
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,195
 3. vj_vip
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,242
 4. Alien
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,224
Вчитување...

Сподели

Вчитување...