• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Re-Volt

  • Ја почнал/а темата
  • #1

lakimen

Intern
15 август 2007
154
0
Може ли некој да ми ја најде и да ми каже од каде да ја извадам Re-Volt?
 

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Не можеме да ти даваме линкови до пиратерија за да ја симнеш, туку можеме да ти кажеме каде ја имаш демо верзија или каде да ја купиш.
За повеќе инфо за игрицава види овде и тука доколку сакаш да ја купиш (не е многу скапа - $22.95)
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Не можеме да ти даваме линкови до пиратерија за да ја симнеш, туку можеме да ти кажеме каде ја имаш демо верзија или каде да ја купиш.
За повеќе инфо за игрицава види овде и тука доколку сакаш да ја купиш (не е многу скапа - $22.95)
:D:D:D
Za vakva igrica ne vredi da se dade ni 5 denari ..... a baska ne e taa cenata.
Cenata e okolu $10 http://www.amazon.com/dp/B00002NDF5/ref=nosim/?tag=priceg-videogames-20&creative=380333&creativeASIN=B00002NDF5&linkCode=asn
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Да ама тоа е веќе користено цд (половно).:p
Pa sve spored nastanite i slucuvanjata ..... a tie vikaat deka timot sto ja pravel igrata odnosno kompanijata Iguana Entertainment e odamna bankrotirana .... na sajtot na poranesnata izdavacka kukja na ovaa igra Acclaim Entertainment ovaa igra ne moze ni da se najde a na sajtot na poslednata izdavacka kukja Throwback Entertainment pa nema nikakvi informacii ni za cena ni za butur.
Taka da izgleda site dignale race od igrava .... spored toa i polovno CD da se prodade e premija:D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,712
Мислења
849,206
Членови
29,439
Најнов член
magicdadi
На врв Дно