1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Razni novi i polovni delovi po ekstra ceni

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Jokerski, 5 Февруари 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Jokerski

  Jokerski
  On your way to fame

  955
  846
  28 oктомври 2010
  Машко
  Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
  Момци

  Ги продавам следниве работи:

  HDD Western Digital RED 3TB WD30EFRX bulk, - 6000 денари нов со гаранција
  HDD Western Digital RED 3TB WD30EFRX bulk, - 6000 денари нов со гаранција
  HDD Toshiba DT01ACA100, - 2500 денари нов неотпакуван со гаранција
  HDD Western Digital Blue 500GB WD5000AAKS, - 1200 денари Половен 2 - 3 год стар СЛИКА скенер на BAD SECTOR СЛИКА
  HDD Seagate 500GB ST3500312CS - 900 денари Половен 2 - 3 год стар СЛИКА скенер на BAD SECTOR СЛИКА
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1600 денари нова неотпакувана со гаранција
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1600 денари нова неотпакувана со гаранција
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1600 денари нова неотпакувана со гаранција
  RAM G.skill F3-1600C11S-8GIS DDR3 1600mhz - 3000 денари нова неотпакувана со гаранција
  SSD SunDisk Z410 120GB - 3000 денари нов неотпакуван со гаранција
  SSD SunDisk Z410 120GB - 3000 денари нов со гаранција
  SSD Kinston hyperX Fury 120GB - 3400 денари нов неотпакуван со гаранција
  SSD Kinston hyperX Fury 120GB - 3400 денари нов неотпакуван со гаранција
   
  На ImTheDude, reflexmk, Necromancer и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. masterficx

  masterficx
  Gaining Experience

  1,390
  354
  5 Јули 2009
 3. VerifiedUsers Overlay
  Jokerski

  Jokerski
  On your way to fame

  955
  846
  28 oктомври 2010
  Машко
  Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
  Резервирани се сите ссд-иња
   
  На masterficx му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Jokerski

  Jokerski
  On your way to fame

  955
  846
  28 oктомври 2010
  Машко
  Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
  HDD Western Digital RED 3TB WD30EFRX bulk, - 6000 денари нов со гаранција
  HDD Western Digital RED 3TB WD30EFRX bulk, - 6000 денари нов со гаранција
  HDD Toshiba DT01ACA100, - 2500 денари нов неотпакуван со гаранција
  HDD Toshiba DT01ACA100, - 2500 денари нов неотпакуван со гаранција
  HDD Toshiba DT01ACA100, - 2500 денари нов неотпакуван со гаранција
  HDD Western Digital Blue 500GB WD5000AAKS, - 1200 денари Половен 2 - 3 год стар СЛИКА скенер на BAD SECTOR СЛИКА
  HDD Seagate 500GB ST3500312CS - 900 денари Половен 2 - 3 год стар СЛИКА скенер на BAD SECTOR СЛИКА
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1600 денари нова неотпакувана со гаранција
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1600 денари нова неотпакувана со гаранција
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1600 денари нова неотпакувана со гаранција
  RAM G.skill F3-1600C11S-8GIS DDR3 1600mhz - 3000 денари нова неотпакувана со гаранција
  SSD SunDisk Z410 120GB - 3000 денари нов неотпакуван со гаранција
  SSD SunDisk Z410 120GB - 3000 денари нов со гаранција
  SSD Kinston hyperX Fury 120GB - 3400 денари нов неотпакуван со гаранција
  SSD Kinston hyperX Fury 120GB - 3400 денари нов неотпакуван со гаранција
   
 5. masterficx

  masterficx
  Gaining Experience

  1,390
  354
  5 Јули 2009
  Уште се резервирани SSD дисковите ?
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  Jokerski

  Jokerski
  On your way to fame

  955
  846
  28 oктомври 2010
  Машко
  Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
  Друже продадени се SSD-ињата, ги шкртнав.
   
 7. masterficx

  masterficx
  Gaining Experience

  1,390
  354
  5 Јули 2009
  Извини, во ит.форум апликацијата од телефон, не беа шкртнати.
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  bogoevski

  bogoevski
  Unstoppable

  1,876
  2,823
  29 ноември 2009
  Машко
  Сваштара
  Дисковите се 2.5" или 3.5" ?
   
 9. VerifiedUsers Overlay
  Jokerski

  Jokerski
  On your way to fame

  955
  846
  28 oктомври 2010
  Машко
  Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
 10. VerifiedUsers Overlay
  Jokerski

  Jokerski
  On your way to fame

  955
  846
  28 oктомври 2010
  Машко
  Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
  КОРЕКЦИЈА НА ЦЕНИ !!!

  HDD Western Digital RED 3TB WD30EFRX bulk, - 5800 денари нов со гаранција
  HDD Western Digital RED 3TB WD30EFRX bulk, - 5800 денари нов со гаранција
  HDD Toshiba DT01ACA100, - 2300 денари нов неотпакуван со гаранција
  HDD Toshiba DT01ACA100, - 2300 денари нов неотпакуван со гаранција
  HDD Toshiba DT01ACA100, - 2300 денари нов неотпакуван со гаранција
  HDD Western Digital Blue 500GB WD5000AAKS, - 1000 денари Половен 2 - 3 год стар СЛИКА скенер на BAD SECTOR СЛИКА
  HDD Seagate 500GB ST3500312CS - 800 денари Половен 2 - 3 год стар СЛИКА скенер на BAD SECTOR СЛИКА
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1400 денари нова неотпакувана со гаранција
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1400 денари нова неотпакувана со гаранција
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1400 денари нова неотпакувана со гаранција
  RAM G.skill F3-1600C11S-8GIS DDR3 1600mhz - 2600 денари нова неотпакувана со гаранција
   
 11. VerifiedUsers Overlay
  Jokerski

  Jokerski
  On your way to fame

  955
  846
  28 oктомври 2010
  Машко
  Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
 12. VerifiedUsers Overlay
  Jokerski

  Jokerski
  On your way to fame

  955
  846
  28 oктомври 2010
  Машко
  Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
  HDD Western Digital RED 3TB WD30EFRX bulk, - 5800 денари нов со гаранција
  HDD Western Digital RED 3TB WD30EFRX bulk, - 5800 денари нов со гаранција

  HDD Toshiba DT01ACA100, - 2300 денари нов неотпакуван со гаранција
  HDD Toshiba DT01ACA100, - 2300 денари нов неотпакуван со гаранција
  HDD Toshiba DT01ACA100, - 2300 денари нов неотпакуван со гаранција
  HDD Western Digital Blue 500GB WD5000AAKS, - 1000 денари Половен 2 - 3 год стар СЛИКА скенер на BAD SECTOR СЛИКА
  HDD Seagate 500GB ST3500312CS - 800 денари Половен 2 - 3 год стар СЛИКАскенер на BAD SECTOR СЛИКА
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1400 денари нова неотпакувана со гаранција
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1400 денари нова неотпакувана со гаранција
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1400 денари нова неотпакувана со гаранција
  RAM G.skill F3-1600C11S-8GIS DDR3 1600mhz - 2600 денари нова неотпакувана со гаранција
   
 13. VerifiedUsers Overlay
  Jokerski

  Jokerski
  On your way to fame

  955
  846
  28 oктомври 2010
  Машко
  Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
  HDD Toshiba DT01ACA100, - 2300 денари нов неотпакуван со гаранција
  HDD Toshiba DT01ACA100, - 2300 денари нов неотпакуван со гаранција
  HDD Western Digital Blue 500GB WD5000AAKS, - 1000 денари Половен 2 - 3 год стар СЛИКА скенер на BAD SECTOR СЛИКА
  HDD Seagate 500GB ST3500312CS - 800 денари Половен 2 - 3 год стар СЛИКАскенер на BAD SECTOR СЛИКА
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1400 денари нова неотпакувана со гаранција
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1400 денари нова неотпакувана со гаранција
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1400 денари нова неотпакувана со гаранција
  RAM G.skill F3-1600C11S-8GIS DDR3 1600mhz - 2600 денари нова неотпакувана со гаранција
   
 14. VerifiedUsers Overlay
  Jokerski

  Jokerski
  On your way to fame

  955
  846
  28 oктомври 2010
  Машко
  Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
  HDD Toshiba DT01ACA100, - 2300 денари нов неотпакуван со гаранција
  HDD Toshiba DT01ACA100, - 2300 денари нов неотпакуван со гаранција
  HDD Western Digital Blue 500GB WD5000AAKS, - 1000 денари Половен 2 - 3 год стар СЛИКА скенер на BAD SECTOR СЛИКА
  HDD Seagate 500GB ST3500312CS - 800 денари Половен 2 - 3 год стар СЛИКАскенер на BAD SECTOR СЛИКА
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1400 денари нова неотпакувана со гаранција
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1400 денари нова неотпакувана со гаранција
  RAM G.skill F2-6400CL5S-2GBNT DDR2 800mhz - 1400 денари нова неотпакувана со гаранција
   
  На uwemi му/ѝ се допаѓа ова.
 15. VerifiedUsers Overlay
  Jokerski

  Jokerski
  On your way to fame

  955
  846
  28 oктомври 2010
  Машко
  Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
  Продадено !
  може клуч
   
Слични теми
 1. daniel111
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,071
 2. geek22
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,509
 3. ^SaFt^
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  470
 4. Jokerski
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,405
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...